Ad
Siyaset

Türkiye güzeli Seda SARIBAŞ, Aydın’ın 17 ilçesine ziyaretler gerçekleştirdi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Türkiye Güzelinden Aydın Çıkarması
Aydın AK Parti listelerinden 2. sıra milletvekili adayı olan 2006 Türkiye güzeli Seda SARIBAŞ, ramazan boyunca Aydın’ın 17 ilçesine ziyaretler gerçekleştirdi.
Geçmişte AK Parti teşkilatlarında çeşitli kademelerde görevler üstlenen Türkiye güzeli Sarıbaş, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeliğinin ardından şimdi de AK Parti Aydın milletvekili aday listesinde 2. sırada yer aldı. Aydın’ın 17 ilçesini tek tek gezen Sarıbaş, tüm Ramazan’ı sahada geçirdi.
Söke Atatürk Mahallesinde Roman vatandaşlarla hasır ören Sarıbaş vatandaşın ihtiyaçlarını dinlerken çocukların ilgi odağı oldu.
Sarıbaş, Sultanhisar’da çilek işleme tesisinde kadın işçilerle bir araya geldi ve çalışanlarla birlikte çilek ayıkladı, işçilerin çalışma koşullarında incelemelerde bulundu.


Nazilli’de incir işleme tesisinde kadın emekçilerle gerçekleştirdiği buluşmada “Kadının iş gücüne katılımına 20 yıldır önem verdik ama yetmez, ekonomik bağımsızlığını kazanmayan kadın kalmayana dek çalışmaya devam edeceğiz. Hür memleket ancak hür ve güçlü kadınlarla mümkün.” demecinde bulundu.
Mecliste çocukların ve kadınların temsilcisi olmayı hedefleyen Sarıbaş, vatandaşla kurduğu iletişim ve içten duruşuyla vatandaşın sempatisini kazandı. Sarıbaş sık sık vatandaşla iç içe görüntülenirken, vatandaşın Sarıbaş’a yakın durmaktan çekinmediği kaydedildi. Çocukların Sarıbaş’a olan ilgisi kameralara da yansıdı.

Write A Comment